./tresc/radio.php./include/site_tools/_site_template_3_COL.php
 • duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Radia Disco Polo
  Współcześnie radia straciły nieco na swoim uroku – przecież ulubione piosenki można trzymać na swoim telefonie czy odtwarzaczu mp3. Nic bardziej mylnego, bo w jaki sposób poznacie nowe utwory? Jak dowiecie się, gdzie akurat gra wasz ulubiony zespół? Odpowiedź jest prosta – słuchając radia właśnie! Możecie go słuchać zawsze i wszędzie – wystarczy Internet! Do wyboru macie ogromną ilość internetowych radiostacji, które grają wszelkie gatunki muzyczne. Także ten, dla którego tutaj jesteście – Disco Polo.


  Disco Polo 24 to strona skupiająca wszystkie radia, które możecie odkryć serfując po Internecie, z tym, że nie musicie szukać, bo wszystko zebraliśmy dla was w jednym miejscu. W naszym katalogu znajdziecie małe stacje, stworzone i prowadzone często przez jedną osobę, które przez całą dobę grają hity Disco Polo lub duże, także komercyjne, radia z wieloosobową redakcją pełne ciekawych audycji i konkursów z nagrodami. Wszystko, oczywiście, w klimatach polskiej muzyki tanecznej. Listy przebojów, pozdrowienia w eterze, czaty fanów czy sklepiki internetowe, to tylko kilka ciekawostek, które czekają na was w radiach internetowych zebranych przez Disco Polo 24.

  Jeżeli zależy wam na tym, by na żywo poznać fanów radia, lub stać się częścią redakcji jednego z nich – wystarczy pojawić się na imprezach regularnie organizowanych przez radiostacje i zawsze okraszanych dużą dawką muzyki Disco Polo. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla każdego z was! Wiele stacji radiowych często zostaje patronem medialnym koncertów Disco Polo w całej Polsce – łatwiej wtedy o zdobycie darmowej wejściówki na ulubiony zespół w przeprowadzanych przez radio konkursach.

  Wśród stacji radiowych zebranych na stronie www.discopolo24.pl z pewnością znajdziecie tę, która gra dokładnie to, czego oczekujecie. Niech pozostali słuchacze poznają wasze upodobania! Głosujcie na radia, których muzyczny rytm współgra z rytmem waszych serc.

  Pudzian Band - Do Góry Ręce
   
  Komentarze
  Radio Ty i Ja
  Witam
  Hania
  15.10.2018
  Disco Planeta
  Witam
  Hania
  15.10.2018
  Radio Hit FM
  czesc puscie nutke piosenki boys przypomnij mi
  monia pysio
  14.10.2018
  Radio Polo
  Super muza.
  norbi
  12.10.2018
  Radio Polo
  Super muza to co lubię.
  Norbi
  12.10.2018
  Radio Polo
  Pozdowienia dla Józia z Lubelskiej.Twój Zięc to pajac.
  Jacek M
  11.10.2018
  Gold Stacja
  Świetna stacja!!!
  Natec z Gdańska
  07.10.2018
  Dobra Stacja
  witam ja was jestem tu nowa i oierwszy raz
  mariola
  04.10.2018
  Radio Red7
  witaski
  mariola
  04.10.2018
  Radio Polo
  czytaja tu moze rzyczenia
  andrzej
  04.10.2018
   
  Nadchodzące Imprezy
  Markus P
  Piątek 9 listopada
  Katowice Spodek
  Katowice
  Festiwal Disco Attack - Edycja 4 - godz.17:00
  4 Online « 288 Dziś « 484 053 Odwiedzin